Italija se divi srbinu: Pogledajte kako je Luka Jović golom u 90. minutu postao heroj Firence! Barem na nekoliko minuta... (video)

Večernje novosti 22.10.2022  |  Novosti online
Italija se divi srbinu: Pogledajte kako je Luka Jović golom u 90. minutu postao heroj Firence! Barem na nekoliko minuta…

FUDBALERI Fiorentine za koju nastupaju srpski reprezentativci Luka Jović i Nikola Milenković danas su u derbiju Serije A ukrstili koplja sa slavnim Interom.

FOTO: EPA Nakon pravog spektakla u Firenci i atomskog fudbala prepunog golova, strasti i šansi pri rezultatu 3:2 za goste Luka Jović se pojavio i postao heroj stadiona "Artemio Franki". Izdanak Zvezdine škole još jednom je demonstrirao kakav njuh za gol ime i da najbolje igra u najvećim mečevima. Tako je bilo i sada. Jović je sjajno anticipirao let lopte nakon jednog kornera, fenomenalno se snašao u kaznenom prostoru rivala i onda BUM! Sjajan volej momka koji je