LŠ (U19) - Sjajni Zvezdini klinci nadoknadili ''minus dva'' u Holandiji, gol i asistencija ''Bekama'' Mijatovića!

Sportske.net 25.10.2022  |  Sportske.net

Omladinska ekipa Crvene zvezde večeras je odigrala prvi meč drugog kola U19 Lige šampiona, na gostujućem terenu protiv holandskog AZ Alkmara.

Dva lica su pokazali crveno-beli, ali što je najvažnije, na kraju su ostvarili povoljan rezultat pred revanš u Beogradu - 2:2! Prvo poluvreme proteklo je u znaku domaćeg tima. AZ Alkmar je poveo već u devetom minutu golom 18-godišnjeg Ernesta Pokua, a dvadeset minuta kasnije prednost domaćeg tima udvostručio je Džejden Adai. Kod oba gola asistent je bio Luis Šuten. Rezultatom 2:0 za AZ okončano je prvo poluvreme, ali je nastavak meča obeležio Zvezdin tim. Posle