Jović više nije faktor: Njegova zamena donela pobedu, Milenković takođe među strelcima! (video)

Hot sport 30.10.2022  |  Đorđe Sredojević

Fudbaleri Fiorentine slavili su na gostovanju Speciji rezultatom 1:2 i tako napokon prekinuli loš niz od četiri meča bez trijumfa.

Prednost je Violi doneo Nikola Milenković već nakon 15 minuta fudbala, ali ipak je kapitulirala odbrana gostiju jer je Mbala Nzola deset minuta pre kraja prvog dela poravnao rezultat. Ipak, crveni karton za Dimitrisa Nikolaua je otvorio vrata Ljubičastima, a Artur Kabral koji je zamenio Luku Jovića, doneo je trijumf gostima i odneo sva tri boda u Firencu. GOL DI NIKOLA MILENKOVIĆ!!! pic.twitter.com/6eQbygM7wY — Football Report 🕊☮️🌍🌎🌏 #BerhalterOut #NashOut