Nišlije nemoćne protiv Partizana, crno-beli četiri puta tresli mrežu Radničkog

Južne vesti 30.10.2022  |  Lj. M. Južne vesti

U poslednjoj utakmici 17. kola Superlige, Partizan je na svom stadionu lako i ubedljivo savladao niški Radnički rezultatom 4:0, (0:0), a golove za beogradski klub postigli su Pavlović, Baždar i Rikardo koji se dva puta upisao u listu strelaca.

Crno-beli su već u osmom minutu poveli sa 1:0 nakon velike greške odbrane Radničkog kada je Gaku dao loptu u noge fudbaleru Partizana Andriji Pavloviću, a ovaj udarcem sa 20 metara otvorio seriju golova. Već u 15. minutu je Partizan duplirao prednost nakon što je Pantić centrirao iz kornera, a Rikardo glavom sa peterca smestio loptu u mrežu golmana Nišlija Rosića, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena. Treći gol je ponovo postigao Rikardo Gomeš koji je u