Zvezdin biser tragičar: Mijatović promašio penal, crveno-beli nisu uspeli da uđu u Ligu šampiona

Kurir 01.11.2022

Mladi fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da se plasiraju u omladinsku Ligu šampiona.

Crveno-beli su u dramatičnom revanšu plej-ofa posle penala ispali od holandskog AZ Alkmara. U Beogradu je regularni tok meča završen rezultatom 1:1. Gosti su poveli u 77. minutu, da bi Zvezda do izjednačenja stigla u 86. minutu golom Stefana Lekovića. Pošto je u prvom meču u Holandiji bilo nerešeno 2:2, pristupilo se izvođenju penala. U prve dve serije nije bilo golova, da bi usledio niz golova. Pri rezultatu 4:3 za goste beloj tački je prišao Jovan Mijatović.