Zvezda nemoćna u Kneževini Obradović slavio protiv svojih, Džejms srušio crevno-bele

Alo 04.11.2022

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su na gostujućem parketu od Monaka sa 85:77 u utakmici šestog kola Evrolige

Crveno-beli su tako upisali i peti poraz u elitnom takmičenju, dok je Monako na skoru 5-1. Tako su posle fudbalera, poraz u Kneževini pretrpeli i košarkaši Zvezde. Početak meča bio je prilično izjednačen. Dva tima su se često smenjivala u vođstvu veći deo prvog poluvremena sve do dva minuta pred pauzu. Tada se činilo da će tim sa Malog Kalemegdana da se odvoji rezultatski, ali se paradoksalno desilo obrnuto. Džordan Lojd je ušao u kontra ritam, promašio dva