Novo saopštenje crveno-belih: Da je suđenje u ovom prvenstvu bilo i malo poštenije Zvezda bi već imala 20 bodova prednosti! (video)

Hot sport 07.11.2022  |  HotSport
Novo saopštenje crveno-belih: Da je suđenje u ovom prvenstvu bilo i malo poštenije Zvezda bi već imala 20 bodova prednosti…

Crvena zvezda se oglasila, ovoga puta povodom suđenja na meču između TSC-a i Partizana, a njihovo saopštenje prenosimo u celosti. „Fudbalski klub Crvena zvezda najoštrije osuđuje i još jednom skreće pažnju javnosti na neprimerenu i nesportsku spregu FK Partizan i Fudbalskog saveza Srbije.

Taj odnos o kome smo već mnogo puta govorili podrazumeva konstatnu podršku i protekciju FK Partizan od strane sudijske organizacije FSS tokom čitavog jesenjeg dela prvenstva, a nastavljeno je i juče na utakmici u Bačkoj Topoli. Sada se svi prave potpuno ludi na dva očigledna penala koji nisu dosuđena za TSC. Prvi pri rezultatu 1:0 za TSC u 23. minutu, a drugi u 74. minutu. Da stvar bude gora, prvi penal je mnogo očigledniji nego onaj koji je dosuđen u derbiju