Ово је шкаљарац убијен у Истанбулу: Ристо Мијановић нестао пре две године, полиција прекопавала башту виле да нађе тело! (фото)
Курир 07.11.2022

Припадници турске полиције још су у петак започели ископавање у дворишту виле ухапшеног "кавчанина" у Истанбулу, да би пронашли тело "шкаљарца" Риста Мијановића, који је нестао још 2020. године.
Према оперативним сазнањима тамошње полиције, Мијановић је мучен до смрти и његово тело је закопано, а ухапшени "кавчанин" је Жељко Бојанић који је један од 45 најтраженијих криминалаца у Европи. - Мијановић, који је раније починио низ кривичних дела попут дроге, рањавања и убиства, киднапован је у Истанбулу 2020. године. Потрага је започета након што је његов адвокат поднео пријаву да је његов клијент нестао - наводе турски медији. Интерпол'üн кıрмıзı