Levandovski ostavio Barsu "na cedilu", Pedri i Rafinja doneli preokret i jesenju titulu, Pikeu crveni za kraj!

Sportske.net 08.11.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Barselona savladali su Osasunu u Pamploni sa 2:1, nakon velikog preokreta sa igračem manje u meču 14. kola španske Primere.

Utamicu su obeležili crveni kartoni i veliki preokret "blaugrane". Sve je počelo loše po "blaugranu". Osasuna je vodila nakon šest minuta Ruben Garsija, asistrao je svom prezimenjaku Davidu koji je razgalio publiku u Pamploni. Imao je priliku Levandovski da 20 minuta kasnije poravna rezultat, ali je njegov udarac odbranio golman domaćih Aitor Fernandez. Malo po isteku pola časa igre Robert Levandovski je nesmotreno rukom zakačio jednog protivničkog igrača, sudija