Odlične vesti za piksija i Srbiju: Kapiten postigao gol nakon 4 utakmice! (video)

Hot sport 09.11.2022  |  HotSport

U oviru 12. kola Erdevizije, Ajaks je dočekao Vitese, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:1.

Ono što je bitnije od rezultata, za sve ljubitelje sporta iz Srbije jeste što je kapiten reprezentacije Srbije i kluba iz Amsterdama bio strelac vodećeg gola za domaći tim. U šestom minutu je Dušan Tadić u maniru najboljih centarforova, odlično reagovao na asistenciju Bergvajna i pogodio za 1:0. Tadic doing his thing for Ajax before the World Cup with Serbia 👌 @SerbianFooty pic.twitter.com/iNcCesX8AY — Sacha Pisani (@Sachk0) November 9, 2022 Nije mogao kapiten samo