Magija u režiji luke jovića! Za samo 5 minuta na terenu napravio čudo: Srpski golgeter se razgoropadio u pravi čas (video)

Kurir 09.11.2022

Sjajno igra Luka Jović u poslednjih mesec dana! To je na svojoj koži osetila i ekipa Salernitane.

Srpski as ušao je u igru u 77. minut, a samo 5 minuta kasnije postigao je gol kojim je svom timu doneo pobedu - 2:1. Saponara je sjajno asistirao Joviću koji se iskrao odbrani rivala i lagano savladao golmana gostiju za veliko slavlje u Firenci. Gol možete da pogledate OVDE. Što se preostalih srpski fudbalera tiče, Milenković je igrao 90 minuta, Terzić je na terenu proveo 20 minuta, dok je Radovanović kod Salernitane ušao u igru u 59. minutu. Kurir sport Pratite