Katai pogodio za vođstvo zvezde: Pešićeva povreda naterala Milojevića da menja već u 15. minutu! (foto) (video)

Hot sport 10.11.2022  |  HotSport

Uzbudljiv susret na Banovom brdu! Zbog obaveza aktuelnog šampiona Srbije, fudbalera Crvene zvezde, tokom kvalifikacija za Ligu šampiona, duel 7. kola Mozzart bet Superlige sa Čukaričkim otkazan je u avgustu ove godine.

Zaostala utakmica počela je u 18 časova i 45 minuta, na stadionu na Banovom brdu, kada je znak za početak duela dao glavni arbitar, Srđan Jovanović. Posle 45 minuta odmeravanja snaga na terenu belo-crnih rezultat je 0:1. Prvu priliku imao je gostujući sastav već u drugom minutu duela. Posle prodora po desnom boku loptu je glavom zahvatio Aleksandar Katai, ali ista je završila pored stative. Bio je to prilično spor i bezopasan udarac. FOTO: STARSPORT Mogla ja Crvena