Spartak šokirao Partizan: Hladan tuš u Humskoj, očajni crno-beli, senzacionalna pobeda Subotičana! (video)

Kurir 10.11.2022

Subotičani su priredili veliko izneneđanje i naneli prvi poraz crno-belima ove sezone na stadionu u Humskoj ulici: Partizan - Spartakl 0:1 (0:0).

Pobedonosni gol je postigao Luka Bijelović u 86. minutu! Pogledajte kako je Bijelović srušio očajni Partizan na stadionu u Humskoj ulici! Bijelović je sa dvadesetak metara pogodio bliži ugao i matirao golmana Poipovića. Bio je to trenutak odluke, kome je prethodila katastrofalna reakcija Traorea, kome je lopru praktično oteo Stanić i sjajno pronašao strelca Bijelovića. Gosti iz Subotice su i na početku drugog poluvremena imali kolosalnu priliku, ali je prvo hrstić