Dva penala na ‘krovu’ i slavlje domaćina: Spartak nakon herojske partije u Humskoj, odigrao meč za zaborav! (video)

Hot sport 13.11.2022  |  Vukašin Cvetković

‘Zmajevi’ sačuvali ceo plen na krovu! Fudbaleri Voždovca su na krovu dočekali ekipu subotičkog Spartaka u okviru 19. kola Superlige Srbije.

Slavio je domaćin sa 2:0, iako su gosti imali izglednu priliku da makar bod odnesu kući. Poveo je domaćin u samoj završnici prvog dela susreta preko Burmaza.. Bilo je prilika na obe strane terena, a najbolju za izjednačenje propustio je Spartak u 73. minutu utakmice, kada je neprecizan sa bele tačke bio Srećković. Kaznio je to Pantović već u 81. minutu utakmice iz kaznenog udarca i tako stavio tačku na pobedu svog tima. Subotičani nisu uspeli da na krilima