Kerkezova četa rutinski do trijumfa: Čukarički prekinuo seriju loših rezultata, ceo plen ostaje na Banovom brdu! (foto)

Hot sport 13.11.2022  |  HotSport

Tim iz Novog Sada nije imao odgovor na sjajnu igru Brđana! Čukarički je pobedom protiv ekipe Mladost GAT – 2:0, drugom ove sezone, zatvorio kalendarsku 2022. godinu, pa će prolećni deo sezone dočekati na četvrtom mestu.

Iskoristili su belo-crni svoje prilike u prvom poluvremenu, za razliku od Novosađana. Najpre je pogodio mladi reprezentativac Srbije Viktor Rogan, glavom je inteligentno matirao Milojevića u 30. minutu, za svoj prvenac u seniorskoj konkurenciji. Šest minuta kasnije prednost je udvostručio Ivanović. FOTO: STARSPORT Prvu priliku na meču imali su gosti, preko Arsića, ali je njegov udarac iskosa sa leve strane šutirao preko gola Čukaričkog. Sjajnu priliku mlađi