Košarkaši Zdravlja bez pobede u Beogradu

Jug press 14.11.2022

LESKOVAC Jedan napad i jedan šut delili su leskovačke košarkaše od velikog iznenađenja u duelu sa Dinamikom, na kraju su bodovi ipak ostali u Beogradu pošto je lider na tabeli opravdao taj status i slavio rezultatom 69:66 (12:10, 22:18, 21:12, 14:26).

Na gostovanju u Beogradu, u duelu protiv veoma dobre ekipe Dinamika, Leskovački košarkaši poraženi su u neizvesnoj završnici u kojoj su imali napad gde su mogli da utakmicu odvedu u produžetak. Na kraju prvog poluvremena koje je, u najmanju ruku, bilo egal, Beograđani su imali 6 poena prednosti i rezultatom 34:28 se otišlo na pauzu. U nastavku bolja igra domaćih košarkaša koji su uspeli da dođu i do najvećih 19 poena prednosti, a u poslednju deonicu su ušli sa 15