Stevanović ljut kao ris: Trofejni strateg posle remija sa Valjugmenijem najavio vaterpolistima Radničkog paklen rad

Večernje novosti 16.11.2022  |  Novosti online

VATERPOLISTIMA Radničkog na startu A grupe Lige šampiona ni 5:1 posle prvog poluvremena, ni 9:7 nekoliko minuta pre kraja meča nije bilo dovoljno da potope Valjugmeni - 9:9. Čak, mogu da budu zadovoljni bodom jer su igrači Vladimira Vujasinovića imali napad za pobedu.

FOTO: M. Vukadinović Ono što je naročito naljutilo stratega Kragujevčana je sunovrat u trećoj četvrtini kada su od lagodnih 5:1 stigli do zabrinjavajućih 5:6. Oscilacija je bilo i u poslednjih osam minuta. - Ove godine borba za mesto na "fajnal-ejtu" vodi se između Vuljagmenija, Jadrana, Hanovera i nas. Ne smeju se praviti kiksevi na domaćem bazenu, a onaj tim koji zatim skupi više bodova u gostima biće bliži završnom turniru. Mi smo kiksnuli i izgubili dva boda.