Lazetić za sjajan start "orlića"!

Sportske.net 17.11.2022  |  Sportske.net

Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije savladala je kao gost Severnu Makedoniju sa 2:1 u utakmici prvog kola kvalifikacija za odlazak na Evropsko prvenstvo naredne godine. "Orliće" je do pobede predvodio napadač Milana Marko Lazetić koji je postigao oba pogotka za naš tim.

Srbija je povela u Skoplju u 35. minutu golom sa "bele tačke" Laetiča, a isti igrač rešio je pitanje pobednika u 80. minutu, asistirao mu je Janko Jevremović. Domaći su do kraja uspeli da postignu samo počasni pogodak, strelac je bio Šaba Zanku. Izabranici selektora Jovana Damjanovića će se u narednom kolu 20. novembra sastati protiv vršnjaka iz San Marina, a četiri dana kasnije odigraće poslednju utakmicu na kvalifikacionom turniru protiv Norveške. Prve dve ekipe