Moćna Srbija spremna za Brazil: Orlovi petardom razbili Bahrein, blistao kapiten Tadić, Vlahović se vratio golom video

Kurir 18.11.2022
Maestralno! Ako ovako bude izgledali u Kataru... Fudbaleri Srbije savladali su Bahrein sa 5:1 u generalnoj probi pred početak Svetskog prvenstva u Kataru. Dva gola za Srbiju postigao je Tadić u 8. i 50 minutu, dok je treći gol postigao Dušan Vlahović u 51. minutu. Đuričić je postigao četvrti gol u 87. minutu, a Jović u 89. postigao konačan rezultat. 🇧🇭 𝟭-𝟱 🇷🇸 | Србија је убедљиво савладала Бахреин у последњој провери пред Светско првенство у Катару. 🔥🦅 ⚽️ (0-1) 8'