Zvezda sporo krenula, ali potom dala gas: Cibona u minusu na poluvremenu! (video)

Hot sport 19.11.2022  |  Đorđe Sredojević

Košarkaši Crvene zvezde žele da se nakon poraza od Zadra vrate na pravi put kada je u pitanju takmičenje u AdmiralBet ABA ligi, pa su tako pod imperativom pobede na meču sa Cibonom.

Rezultat nakon dvadeset minuta igre je 50:38. Nikola Ivanović makes his trademark steal and then throws an alley-oop pass to @PetrusevFilip. 💨👀 #ABALiga | #AmiralBetMagicMoment @kkcrvenazvezda pic.twitter.com/Y9GJGRp6M2 — AdmiralBet ABA League (@ABA_League) November 19, 2022 Otvorili su crveno-beli sasvim solidno meč, ali su nakon uvodna tri minuta potpuno stali, što je omogućilo gostima da se vrate u meč, pa se prva deonica završila u egalu. Ipak, u nastavku je