120 Minuta fudbala iako je sve bilo rešeno: Evo zašto kao da su se igrali produžeci u meču Engleske i Irana!

Hot sport 21.11.2022  |  Đorđe Sredojević

Na drugom meču na Svetskom prvenstvu u Kataru selekcija Engleske je ubedljivo savladala Iran rezultatom 6:2.

Meč je bio rešen već nakon prvih 45 minuta kada su šampioni sveta iz 1966. godine imali tri gola prednosti. Ipak činjenica koja je svima zapala za oko jeste izuzetno dugačka nadoknada, gotovo pola sata ukupno. Naime, u prvom poluvremenu zbog verovatnog preloma nosa čuvara mreže Irana, sudija Klaus je skroz razumljivo dodao 14 minuta zaustavnog vremena. Ipak, u drugom delu, kada su Tri lava imala pet golova prednosti, sve je šokirala činjenica da je produžen meč 10