Pobeda za kraj jesenje polusezone (VIDEO)

Zoom UE 21.11.2022

POŽEGA – Fudbaleri Sloge slavili su, na svom terenu, protiv Tutina, rezultatom 4 : 0, u susretu 15. kola Srpske lige Zapad. Strelci za Požežane bili su Veljko Plazinić u 13, Arsenije Vranić u 20. i 23. i Filip Gogić u 62. minutu utakmice. Ovim trijumfom Sloge je jesenji deo šampionata okončala na poziciji broj četri sa 28 bodova, dok je titula jesenjeg lidera pripala ekipi Smederevo 1924 sa 37 bodova.

Konačno su malobrojni gledaoci na stadionu u Požegi mogli da vide ubedljivu pobedu domaćeg sastava u utakmici gde pobeda nije dolazila u pitanje. Od starta su Požežani nametnuli svoj ritam i pritiskali odbranu Tutinaca, ali su gosti ipak prvi imali prvu priliku za gol. Igrao se 8. minut, kada je Bukvić izgubio loptu, na svojoj polovini, nekih tridest pet metara od gola u duelu sa Rašljaninom. Ovaj je povukao nekoliko metara, a onda loptu prosledio ka usamljenom