Jović punio sve kolone, ali Majami poražen: Solidna rola Srbina u novom startu za viceprvaka! (video)

Hot sport 22.11.2022  |  Đorđe Sredojević

Košarkaši Majami Hita poraženi su na hladnom severu od Minesota Timbervulvsa u neizvesnoj završnici rezultatom 105:101.

Imali su gosti i blizu 20 poena prednosti u jednom momenut, ali je izuzetno loša treća četvrtina vratila Vukove u egal, i dala im priliku da slave u neizvesnoj završnici. Nikola Jović, srpski supertalenat u najjačoj ligi sveta, upisao je novi start za vicešampiona svetskog prvenstva u košarci, kako Amerikanci zovu ovo takmičenje, pa je tako za 22 minuta na parketu upisao četiri poena, uz šut iz igre svega 20 procenata, a na to je dodao pet skokova, četiri