Učenik za sada bolji od učitelja: Odlični Partizan gubi na poluvremenu u Barseloni! (foto)

Hot sport 22.11.2022  |  HotSport

U devetom kolu Evrolige košarkaši Partizana imaju zaostatak posle prvih 20 minuta igre protiv Barselone, a rezultat je 39:32.

Poznato je da su veliki prijatelji Željko Obradović i Šarunas Jasikevičijus i da je Litvanac učio od najvećeg trenera u istoriji Evrolige. Ovoga puta, veliki Željko je stigao kao autsajder u Barselonu. Partizan je i više nego dobro otvorio utakmicu, koja je od samog starta bila čvrsta i u kojoj se odmah videlo da će rival koji bude bio bolji u odbrani imati veće šanse za pobedu. Prva četvrtina završena je rezultatom 21:17 u korist crno-belih, iako je samo 2 minuta