E, to je fudbal... Argentina bez poraza 36 mečeva u nizu, a onda je došla Saudijska Arabija!

Telegraf 22.11.2022  |  Telegraf.rs

Poslednji put, pre Saudijske Arabije, Argentina je doživela neuspeh još u julu 2019. godine kada je poražena od Brazila 2:0

Svetsko prvenstvo u Kataru je videlo senzaciju, i to kakvu - Argentina je poražena od Saudijske Arabije, što je prvi neuspeh Gaučosa posle 36 mečeva u nizu! Sve je išlo u smeru da će Argentinci slaviti u ovom duelu grupe C, poveli su već u 10. minutu preko penala Lionela Mesija, poništeno im je tri gola posle reakcije VAR-a, a onda je stiglo drugo poluvreme koje je donelo ogroman šok. Dva gola za pet minuta i izgaranje za svaku loptu donelo je Saudijcima pobedu