VIDEO Saudijac udario Mesija u leđa, pa počeo da mu urla u facu – Argentinac ostao u šoku

Nova 23.11.2022  |  Autor:Dušan Marković

Neveorvatne scene Reprezentacije Argentina je doživela šokantan poraz na startu Mundijala od jednog od najvećih autsajdera Saudijske Arabije.

Argentinci su poveli golom Lionela Mesija iz penala, a onda su im zbog ofsajada poništena tri gola. Ipak, niko nije očekivao da će doći do neočekivanog rapslet au drugom poluvremenu Saleh Alshehri je izjednačio u 48. minutu pre nego što je veličanstveni udarac Salema Aldavsarija doveo ekipu u iznenađujuće vodstvo od 2:1. Nekoliko trenutaka nakon spektakularnog gola, defanzivac Al-Hilala Ali Al-Bulajhi prišao je golgeteru Lionelu Mesiju, udario ga po leđima i