Loša fudbalska predstava Urugvaja i Južne Koreje, meč završen najnepopularnijim rezultatom

Euronews 24.11.2022  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Urugvaja i Južne Koreje remizirali su 0:0 u prvom meču grupe H na Svetskom prvenstvu u Kataru.

To je ujedno i četvrti meč na Mundijalu koji se završio najnepopularnijim rezultatom. Utisak je da se fudbal igrao samo u prvom poluvremenu. Do prve šanse na meču čekali smo 22 minuta. Posle centaršuta Matijasa Olivere, Fakundo Pelistri je glavom spustio loptu Darvinu Nunjezu koji je sa pet metara promašio "fudbal". Priliku da azijsku selekciu dovede u vođstvo imao je deset minuta kasnije Ui Džo Hvang koji je ostao sam u srcu kaznenog prostora ali je iz prve