Kakav meč u Oklahomi: Fenomenalni Jokić nakon produžetaka bolji od raspoloženog Pokuševskog! (video)

Hot sport 24.11.2022  |  HotSport

Denver je u neverovatnoj utakmici slavio protiv Oklahome na gostovanju rezultatom 131:126.

Videli smo mnogo preokreta, mnogo fantastičnih poteza dvostrukog najkorisnijeg igrača NBA lige i na kraju zaslužena pobeda Denvera nakon 53 minuta košarke. Sjajno su Jokić i njegovi saigrači otvorili meč i nakon prvih 12 minuta imali veliku prednost od 17 razlike – 38:21. U rezultatski egal se vratila Oklahoma već u drugoj četvrtini, koju je pobedila sa 11 poena razlike – 42:31. Početkom drugog poluvremena, domaćin je pokazao da želi ceo plen sa ovog meča, a Denver