"Šokiran sam fizičkim padom ekipe u drugom poluvremenu": Piksi locirao uzroke poraza od Brazila

Telegraf 24.11.2022  |  Telegraf.rs

Selektor je ipak optimista za dalje, vidi Kamerun i Švajcarsku kao šansu za popravni

Srbija nije pokazala to što ume protiv Brazila, a razlozi su mnogobrojni, od povreda do totalne fizičke infeoriornosti naspram Brazila u drugom poluvremenu, što je selektor Stojković detektovao kao osnovni uzrok neuspeha sumirajući utakmicu na "Lusail" stadionu, prvu za oba tima na Svetskom prvenstvu u Kataru. Brazil je nadirao i nadigrao naš tim, dao golove i pogodio stativu, prečku, namučio golmana Vanju, za autoritativnih 2:0. - Razlog dominacije Brazila je