Eh, da se računaju stative: Urugvaj i Južna Koreja odigrali neverovatan meč bez golova (foto/video)

Večernje novosti 24.11.2022  |  Novosti online

TAKMIČENJE u grupi H na Svetskom fudbalskom prvenstvu u Kataru otvorili su Urugvaj i Južna Koreja. Susret starih znanaca iz Južne Afrike završen je bez pobednika i bez golova, a bliži trijumfu bili su južnoamerikanci, koji su dva puta pogađali okvir gola.

FOTO: Tanjug/AP U 43. minutu to je učinio Dijego Godin, a u nadoknadi utrošenog vremene Fede Valverde. Prethodno, odličnu priliku propustio je Hvang da dovede Koreju u vođstvo. Zaboravila ga je u 34. minutu odbrana Urugvaja, ali je fudbaler Olimpijakosa sa 12-13 metara tukao preko gola. Osim ta dva pokušaja, Godina u prvom i Valverdea u drugom delu susreta, nije se bog zna šta moglo videti na stadionu Edukejšen. Po dve poluprilike Darvina Nunjeza (u nastavku druge