Mesi - Bog fudbala! Argentina je živa! Leo bacio magiju i doneo Gaučosima tri zlata vredna boda protiv Meksika

Kurir 26.11.2022

Golom fantastičnog Lionela Mesija u 64. minutu i prvencem Enca Fernandeza u finišu meča, Argentina je savladala Meksiko rezultatom - 2:0.

Mesi se osmim golom na Mundijalima izjednačio sa legendarnim Dijegom Maradonom, dok je Fernandez lepim pogotkom u 88. minutu nokautirao čvrstog rivala. Ali, jednostavno - Mesi je Bog fudbala! Ona je najzaslužniji što je Argentina i dalje živa u Kataru! Od samog početka je sve prštalo na terenu, nije bilo mnogo šansi, vodila se grčevita borba za svaki pedalj terena. Dvostruki blok Meksikanaca je bio neprobojan više od sat vremena, ali je onda na glavnu scenu stupio