Kramarić pokazao kanađanima put do kuće Borjan uzalud spašavao, Hrvati razbili Kanadu i eliminisali je sa Mundijala (video)

Alo 27.11.2022

Fudbalska reprezentacija Hrvatske pobedila je sa 4:1 selekciju Kanade u meču drugog kola grupne faze Svetskog prvenstva.

Golove za Hrvatsku postigli su Andrej Kramarić u 36. i 70, Marko Livaja u 44. i Lovro Majer u 94. minutu. Jedini strelac za Kanadu bio je Alfonso Dejvis u drugom minutu. Utakmica je odigrana na stadionu "Kalifa internacional" u Dohi. Tanjug/Ap Kramarić je četiri minuta kasnije postigao gol, koji je poništen zbog ofsajda u kome se našao Livaja. Borjan je u 35. minutu zaustavio udarac Livaje, a Hrvatska je u finišu prvog poluvremena uspela da preokrene rezultat.