Šmekerski potez fudbalera Hrvatske: Ovako je napadač Dinama prokomentarisao uvrede Milanu Borjanu

Večernje novosti 27.11.2022  |  Novosti online

FUDBALERI Hrvatske savladali su Kanadu rezultatom 4:1, a nakon meča svoje utiske o meču sa novinarima podelio je Bruno Petković.

Tanjug/AP Veoma rano je Kanada došla do vođstva, igrao se 2. minut kada je Alfonso Dejvis postigao prvi gol za Kanadu na Mundijalu. - Kada primiš pogodak na samom početku, staviš se u jako nezgodnu situaciju. Mislim da ipak nije bilo straha ni jedne sekunde, jer smo ipak bili svesni svoje snage i da ćemo za 90 minuta kreirati mbnogo prilika za gol, a hvala Bogu, tako se i desilo - počeo je Petković. Napadač se dotakao i o uvreda na račun golmana Kanade, Milana