Amerika posle drame izbacila Iran sa mundijala! SAD prošle u nokaut fazu, demonstracija sile Engleza Ovo su dva para osmine finala

Kurir 29.11.2022
Amerika posle drame izbacila Iran sa mundijala! SAD prošle u nokaut fazu, demonstracija sile Engleza Ovo su dva para osmine…

Fudbalska reprezentacija Engleske plasirala se večeras u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je u poslednjem, trećem kolu Grupe B pobedila Vels sa 3:0.Strelci za Englesku bili su Markus Rašford u 50. i 68. i Fil Foden u 51. minutu.

Engleska će u osmini finala igrati protiv Senegala. Engleska je bila bolja u prvom poluvremenu, monogo više je imala loptu u svom posedu. Englezi su uputili devet udaraca ka golu protivnika, nasuprot dva pokušaja Velsa. Najbolju priliku u prvom delu igre propustio je Markus Rašford u 10. minutu. On je šutirao posle dodavanja Kejna ali je golman Velsa Vord dobro reagovao. Vels je prvi ozbiljniji pokušaj imao u petom minutu nadoknade poluvremena, kada je Džo Alen