Vlahović posle kraha Srbije na SP: Zašto bismo se sada razdvajali?

Sputnik 03.12.2022

Utučeni su bili reprezentativci Srbije posle poraza od Švajcarske na Mundijalu u Kataru (3:2) koji ih je poslao kući. Ipak, Dušan Vlahović, strelac drugog gola za Orlove izjavio je da veruje da će ekipa biti homogena i u budućnosti i da nema razloga za bilo kakvo razdvajanje.

Švajcarci su poveli u 20. minutu preko Džerdana Šaćirija, da bi Aleksandar Mitrović i Dušan Vlahović u rasponu od svega devet minuta, u periodu od 26. do 35. minuta uspeli da preokrenu rezultat. Ipak, Srbija ponovo nije bila na visini zadatka kada su odbrana i vezni red bili u pitanju. Duvala je promaja sa svih strana i ozbiljna ekipa kao što je Švajcarska je to uspela surovo da kazni bez većih problema - 3:2. Reprezentacija Srbije je ponovo pokazala veliki