Japanci poveli protiv Hrvata u završnici prvog poluvremena: Komšije nisu iskoristile svoje šanse – kazna je stigla! (video)

Hot sport 05.12.2022  |  HotSport
Japanci poveli protiv Hrvata u završnici prvog poluvremena: Komšije nisu iskoristile svoje šanse – kazna je stigla…
Biće zanimljivo u nastavku. Fudbaleri Hrvatske, na ovom Mundijalu imaju težak zadatak – da odbrane srebrnu medalju koju su osvojili pre 4 godine. Njihov prvi protivnik u nokaut fazi je selekcija Japana, koja je jedno od najprijatnijih iznenađenja ovogodišnjeg Svetskog prvenstva. Nakon prvih 45 minuta, rezultat je 1:0 u korist selekcije Japana. Pogodak je postigao Maeda u 44. minutu nakon centaršuta sa desne strane i odbijene lopte. Japan take a half-time lead! 🇯🇵