Odbojka: "Golubice" savladale TENT u Obrenovcu posle preokreta

Subotica.com 08.12.2022  |  Subotica.com

Odbojkašice Spartaka u 8. kolu Superlige ostvarile su treću prvenstvenu pobedu i to ponovo na gostujućem terenu. Subotičanke su iznenadile ekipu TENT-a u Obrenovcu te im nanele tek drugi ovosezonski poraz. Slavile su "golubice" sa 3:2 posle rezultatskog preokreta, nakon što su gubile sa 2:0 u setovima.

TENT je bolje otvorio utakmicu, povele su domaće sa 6:4 a sredinom seta stigli i do sedam poena viška 17:11. Nisu se predavale Subotičanke, žestoko su uzvratile predvođene raspoloženom Kocićevom, nakon poena Jekovićeve stigli su do novog poravnanja - 20:20. Nerešeno je bilo i u samom finišu utakmice, 23:23, nakon čega Tent preko Petrovićeve i Cvetkovićeve osvaja prvi set sa 25:23. Nije bilo velike razlike ni u drugom setu. Ponovo je TENT poveo sa 6:4 da bi Spartak