Karabao kup - Senzacija u Londonu, Brajton ispao od trećeligaša, Lingardov ples u Blekburnu!

Sportske.net 21.12.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Notingem Foresta savladali su kao gosti ekipu Blekburna rezultatom 4:1.

Premijerligaš je poveo u 13. minutu golom Džonsona, da bi u 43. minutu poravnao Varton. Drugo poluvreme obeležio je Džesi Lingard, prvo svojim golom u 54. minutu, a potom i asistencijom Avonijiu koji je otklonio dilemu oko pitanja pobednika. Konačan rezultat postavio je Džonson u trećem minutu nadoknade vremena. Čarlton je napravio veliko iznenađenje u Londonu pošto je eliminisao Brajton posle boljeg izvođenja penala. U regularnom delu nije bilo pogodaka, a