Beron ponovo blistao Armani brutalnom četvrtinom bacio na kolena Obradovićev Monako, Valensija srušila Barsleonu

Alo 23.12.2022

Košarkaši Olimpije i Valensije ostvarili su trijumfe u 15. kolu Evrolige posle veoma uzbudljivih završnica

Domaćin je u Milanu bio bolji od favorizovanog Monaka rezultatom 79:71 i tako je nastavio sa dobrim partijama nakon što je u prošlom kolu protiv Zvezde prekinuo niz od devet uzastopnih poraza. Monako je u jednom trenutku imao i +16, ali su sve to prokockali u poslednjih 10 minuta. Tada je Olimpija predvođena Bilijem Beronom napravila seriju 17:0 i od 58:70 stigla do 77:70. Olimpiju je do pobede predvodio pomenuti američki bek sa 23 poena, dok je Brendon Dejvis meč