Silni Marsej postigao šest golova, instant učinak Birmančevića dovoljan tek za utehu

Sportske.net 29.12.2022  |  Sportske.net

Olimpik Marsej - Tuluz 6:1 Marsej je došao do treće uzastopne pobede i to veoma ubedljive nad Tuluzom koji beležio četvrti poraz uzastopce.

Ronžije dovodio Marsej u vođstvo posle 13 minuta igre. Imao je Tuluz priliku za izjednačenjem, ali šut Čaibija prolazi kraj stative. Marsej na poluvreme odlazi sa dva gola prednosti. Nikolaisen pogađa sopstvenu mrežu, Tuluz gubi sa 2:0 od 41. minuta. Nastavak je doneo još bolju igru Tudorovog tima. Paje je imao šansu u 47. minutu za 3:0, ali je ipak majstorija Kolašinca iz 51. minuta povećala prednost domaćih. Odličan gol nekadašnjeg igrača Arsenala i Šalkea. Paje