Mitrović umalo tragičar: Srbin promašio penal u 97. minutu, jedanaesterac skrivio "nesuđeni Orao"

Telegraf 31.12.2022  |  Telegraf.rs

Imao je Srbin sreće da je njegov tim već vodio, ali je zanimljivo i da je "nesuđeni" Orao skrivio ovaj jedanaesterac

Fudbaleri Fulama su uspeli da savladaju Sautempton u 18. kolu Premijer lige sa 2:1, gde su do sva tri boda došli tek u 88. minutu, iako je sam trijumf mogao biti dosta ubedljiviji, ali je Aleksandar Mitrović promašio penal u dubokoj nadoknadi vremena. Mitrović je na ovoj utakmici odigrao svih 98 minuta, koliko je sudija produžio, dok je imao i izglednu priliku da dođe do gola u završnim trenucima utakmice, kada je nesuđeni srpski reprezentativac Lijanko načinio