Kakav meč na "Kamp Nou": Barselona kiksnula u deriju prepunom nervoze i velikog broja kartona

Večernje novosti 31.12.2022  |  Č. V.

FUDBALERI Barselone prekinuli su seriju od pet vezanih pobeda u Primeri, pošto su na "Kamp Nou" remizirali sa Espanjolom - 1:1.

FOTO: Tanjug Bili su izabranici Ćavija Ernandeza bolji rival, stvorili više izglednih prilika, ali rezultat je jedino što se piše na kraju susreta. Već u 7. minutu domaćin je stigao do vođstva u gradskom derbiju. Kombinovali su štoperi, a strelac je bio Markos Alonso, posle asistencije Andreasa Kristensena. Nastavila je Barselona sa napadima, no prednost je i dalje bila minimalna. Nije se Espanjol predavao i uspeo je da stigne do izjednačenja u 73. minutu kada je