Poslao sam ga kući! Obradović posle ubedljive pobede objasnio zbog čega Trifunović nije igrao, a evo šta se dešava sa Anđušićem!

Kurir 02.01.2023
Poslao sam ga kući! Obradović posle ubedljive pobede objasnio zbog čega Trifunović nije igrao, a evo šta se dešava sa…

Košarkaši Partizana trijumfovali su u 13. kolu ABA lige protiv Zadra, i to ubedljivim rezultatom 114:77.

Nakon utakmice, utiske je izneo trener Partizana Željko Obradović. - Da se zahvalim svim ljudima koji su došli, bila je lepa poseta i dobra atmosfera, igrali smo protiv dobre ekipe koja igra napadačku košarku u prvom poluvremenu smo primili 49 poena, jasno je bilo da svi ključevi leže u tome da se igraju agresivnije odbrane a da nastavimo u napadu kao i u prvom poluvremenu. Čestitke ekipi na dobroj utakmici i Zadru na svemu onome što su pokazali do sada, mislim da