(Poluvreme) napadačka košarka u areni: Partizan bliži pobedi nakon prvog dela igre! (foto)

Hot sport 05.01.2023  |  Andrej Žepačkić

Odlična utakmica! Košarkaši Partizan Mozzart Bet-a večeras u okviru 17. kola Evrolige na svom terenu dočekuju ekipu Monaka.

Na poluvremenu rezultat je 48:47 u korist Partizana. Počelo je serijom Majka Džejmsa – 5:0, ali su se crno-beli vrlo brzo vratili u egal. Parni valjak je poveo prvi put nakon bacanja Kevina Pantera sa 11:9. U ovu utakmicu je Partizan ušao u NBA ritmu, te su nakon šest minuta već ubacili četiri trojke i poveli sa 17:9 nakon čega je Saša Obradović zatražio tajmaut. Nije to pomoglo njegovoj ekipi jer su crno-beli vrlo brzo došli do dvocifrene razlike – 19:9. Nakon