Trostruki svetski prvak u kik-boksu ga zapazio: Dejan Živković skrenuo pažnju na sebe
Zrenjaninski 07.01.2023
![Trostruki svetski prvak u kik-boksu ga zapazio: Dejan Živković skrenuo pažnju na sebe](https://nstatic.net/img/logo/s/zrenjaninski.png)
Karatista i MMA borac Dejan Živković iz Zrenjanina od šeste godine života posvećen je borilačkim sportovima, a njegov talenat prepoznao je i legendarni holandski kik-bokser Remy Bonjasky, trostruki svetski šampion u disciplini K-1 u teškoj kategoriji.
Bonjasky je, naime, ponudio Živkoviću da dođe u Holandiju i trenira u njegovoj akademiji. – Imao sam priliku da ga upoznam u Amsterdamu. Bio sam u njegovoj akademiji i pričali smo o tome da pređem tamo da treniram. Sve se to dešavalo pre pojave koronavirusa. Zbog pandemije i zatvaranja granica planovi za sada nisu realizovani. Međutim, i dalje sam u kontaktu sa njim i postoji mogućnost da odem u Holandiju, ako sve bude u redu – priča za portal zrenjaninski.com