Velike muke partizana na startu, ali bude se ‘crno-beli’: Makabi nošen atmosferom do prednosti na poluvremenu!

Hot sport 11.01.2023  |  Vukašin Cvetković

Izuzetna košarka u Tel Avivu! Partizan se večeras sastao sa ekipom Makabija iz Tel Aviva u okviru 18. kola Evrolige.

Prvi ovosezonski duel u Evroligi pripao je Partizanu, koji je u ‘grotlu’ Arene slavio protiv ‘Ponosa Izraela’ rezultatom 96:88. Bolje je uvodna tri minuta otvorila ekipa Makabija, uspevši da zatvori prilaze svome košu, dok su na drugoj strani uspeli da realizuju četiri pogotka ispod obruča ‘crno-belih’. Ubrzo je usledila zamena plejmejkera, teren je napustio Madar, a u igru je ušao Egzum. Kako Partizan nije uspeo da se uvede kako treba u utakmicu, Makabi je poveo