Četvrti poraz odbojkaša Vojvodine u evropskoj eliti - i dalje u igri za plasman u četvrtfinale Kupa CEV

RTV 11.01.2023  |  RTV (Boris Zelenbaba)

NOVI SAD - Odbojkaši Vojvodine doživeli su i četvrti poraz u ovogodišnjoj Ligi šampiona pošto ih je, i u drugom sezonskom međusobnom duelu, Jastržebski savladao maksimalnim rezultatom 0:3 (22:25, 16:25, 14:25).

Pred oko 2.000 prisutnih u velikoj Sali SPENS-a u Novom Sadu, šampion Srbije je na startu prvog seta držao priključak protiv prvaka Poljske ali je nakon rezultata 10:10 i nekoliko dobrih serverskih serija gost stigao do 20:14 pa ni pristojna završnica domaće ekipe nije donela ni do neizvesnosti ni do preokreta u setu koji Jastržebski dobija 25:22. U drugom nanovo izjednačen start ali posle jedne problematične odluke sudija na čelendž Slobodana Boškana, njegov tim