Zvezda sigurna u drugom poluvremenu: Crveno-beli došli do prve pobede na pripremama! (video)

Hot sport 15.01.2023  |  Andrej Žepačkić

Sigurna pobeda! Fudbaleri Crvene zvezde savladali su sa 3:1 ekipu Lehije Gdanjska na prvom pripremnom meču u Antaliji.

Vrlo rano su crveno-beli stekli prednost. Irakli Azarov je u 14. minutu vrlo lepo centrirao, a Bukari je ostao sam sa pet metara iskosa, snažno šutirao i matirao Kucijaka. Mogla je Zvezda do dupliranja vođstva samo četiri minuta kasnije. Bukari je odložio loptu Veljku Nikoliću koji je šutirao, ali je lepom paradom golman Lehije sprečio novi pogodak. Veliku priliku u 20. minutu imala je Lehija. Šutirao je Gajos sa nekih 15 metara iskosa, ali je lopta završila na