Partizan remijem započeo pripreme - penali u prvom planu! Petrić se javio iz Turske: Dobro je, igrali smo bez trojice!

Mondo 15.01.2023  |  Nemanja Stanojčić

Partizan remizirao sa Krajovom, Petrić zadovoljan prikazanim.

Partizan remizirao sa Krajovom, Petrić zadovoljan prikazanim. Partizan je remijem započeo pripreme za drugi deo sezone. U prvom meču u Turskoj odigrao je nerešeno sa rumunskom Krajovom (1:1). Gol za crno-bele dao je Andrija Pavlović sa penala u 12. minutu, a na isti način izjednačio je Ivan u 77. minutu. U prvom poluvremenu za srpski tim igrali su: Lukač, Živković, Marković, Saničanin, Urošević, Fejsa, Andrade, Jevremović, Menig, Baždar i Pavlović. U pauzi između