"Utakmica se igra 60 minuta" Đerona razočaran posle poraza od Norveške: Odbrana je bila loša, ali je problem u napadu bio veći

Kurir 20.01.2023
"Utakmica se igra 60 minuta" Đerona razočaran posle poraza od Norveške: Odbrana je bila loša, ali je problem u napadu bio…

Trener rukometne reprezentacije Srbije Toni Đerona izjavio je posle poraza od Norveške da njegova ekipa nije našla način da odgovori na intezitet igre protivnika u drugom poluvremenu. "Znali smo da će norveški tim podići intenzitet u drugom poluvremenu, kao što su to učinili i protiv Holandije.

Nismo našli način da odgovorimo na taj intenzitet, odbrana je bila loša, ali je problem u napadu bio veći", izjavio je Đerona, a preneo RSS. Srbija je poražena od Norveške sa 28:31, u meču prvog kola druge faze Grupe 3 na Svetskom prvenstvu. "Izgubili smo mnogo lopti u prvih 15 minuta i nismo uspeli da se vratimo. Utakmica se igra 60 minuta, protiv timova poput Norveške ne može da se pobedi ako odigraš dobrih 30-40 minuta. Analiziraćemo ovaj meč, probaćemo da